Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Korespondenční adresa:

Svazek obcí okresu Plzeň - jih pro odpadové hospodářství

Čižická 133

332 09  Štěnovice

IČO: 663 65 457

IDDS: hd7bbyg

profil zadavatele: https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/svazek-obci-okresu-plzen-jih-pro-odpadove-hospodarstvi

 

Manažerka Svazku: Ludmila Haišmanová

Telefon: 721 104 909

Email: ucetni@odpadyplzenjih.cz

 

Bankovní spojení: MONETA Money Bank, a.s., pobočka Plzeň  č. ú. 275 123 464/0600

                           ČNB (povinný účet)  č. ú.  94 - 721 1 361/0710

 

Stanovy Svazku obcí zde ke stažení.

 

Seznam 82 členských obcí:

Bolkov   bolkov@obecni-urad.net

Borovno   obecborovno@seznam.cz

Buková   bukova-ou@centrum.cz

Čižice   cizice@obecni-urad.net

Čížkov   ou@obec-cizkov.cz

Čmelíny   obec@cmeliny-viska.cz

Dnešice   obec.dnesice@volny.cz

Dobřany   dobrany@dobrany.cz

Dolce   dolce@obecni-urad.net

Dolní Lukavice   ekonom@dolni-lukavice.cz

Drahkov   drahkov@quick.cz

Honezovice   obechonezovice@volny.cz

Horní Lukavice   horni_lukavice@obecni-urad.net

Horšice   horsice@obec-horsice.cz

Hradiště   ou@obec-hradiste.cz

Chlum   ouchlum@iol.cz

Chlumy   obec@chlumy.cz

Chocenice   obec@chocenice.cz

Chválenice   chvalenice@obecni-urad.net

Jarov   oujarov@razdva.cz

Kasejovice   mu@kasejovice.cz

Kbel   kbel@obecni-urad.net

Klášter   ou.klaster@seznam.cz

Kozlovice   ou.kozlovice@tiscali.cz

Kramolín   ou@obec-kramolin.cz

Letiny   ouletiny@letiny.cz

Letkov   ouletkov@raz-dva.cz

Lhůta   ou@lhuta.jz.cz

Líšina   obec.lisina@volny.cz

Losiná   obec@losina.cz

Louňová   ou.lounova@seznam.cz

Měcholupy   oumecholupy@quick.cz

Merklín   info@merklin.cz

Mileč   obec@obecmilec.cz

Milínov   sekretariát@obecmilinov.cz

Míšov   obec.misov@volny.cz

Mladý Smolivec   ou@mladysmolivec.cz

Mohelnice   ou.mohelnice@tiscali.cz

Mokrouše   obec.mokrouse@seznam.cz

Nekvasovy   ou@obecnekvasovy.cz

Netunice   netunice@obecni-urad.net

Neurazy   info@neurazy.cz

Nezbavětice   obec@nezbavetice.cz

Nezdice   obec@obec-nezdice.cz

Nezdřev   obec.nezdrev@sporknet.cz

Nezvěstice   ou@nezvestice.cz

Nová Ves   obec.nova.ves@worldonline.cz

Nové Mitrovice   ou.novemitrovice@wo.cz

Oplot   oplot@obecni-urad.net

Oselce   ou@oselce.cz

Otěšice   ouotesice@centrum.cz

Polánka   oupolanka@seznam.cz

Prádlo   ou.pradlo@tiscali.cz

Předenice   predenice@predenice.cz

Přestavlky   obecprestavlky@volny.cz

Ptenín   ptenin@obecni-urad.net

Radkovice   obec@radkovice.cz

Roupov   roupov@obecni-urad.net

Řenče   ou_rence@volny.cz

Seč   secublovic@seznam.cz

Sedliště   ou.sedliste@tiscali.cz

Skašov   skasov@obecni-urad.net

Soběkury   sobekury@obecni-urad.net

Spálené Poříčí   mesto@spaleneporici.cz

Srby   ou.srby@worldonline.cz

Střížovice   ou_striz@volny.cz

Štěnovice   podatelna@stenovice.cz

Štěnovický Borek   oustenovickyborek@quick.cz

Tojice   ou.tojice@tiscali.cz

Třebčice   ou.trebcice@tiscali.cz

Tymákov   tymakov@obecni-urad.net

Týniště   ou@obec-tyniste.cz

Únětice   ou.unetice@c-box.cz

Útušice   obec@utusice.cz

Vlčí   starosta@obec-vlci.cz

Vlčtejn   ouvlctejn@centrum.cz

Vrčeň   obec@vrcen.cz

Vstiš   ou.vstis@iol.cz

Zdemyslice   zdemyslice@quick.cz

Zemětice   obec.zemetice@volny.cz

Žákava   ucetni@zakava.cz

Žinkovy   obec@zinkovy.cz